O dealerství

Naše firma se se od roku 1993 zabývá prodejem francouzských automobilů Renault.
Tím jsme nejdéle fungující autosalón v regionu.

img_2173.jpg

O nás


Později společnost Renault vzkřísila rumunskou značku Dacia  a i my jsme rozhodli tyto vozy prodávat. Po celou dobu se snažíme zaměřit hlavně na spokojenost našeho klienta a na to, aby se na nás kdykoliv zákazník mohl obrátit a opět se k nám rád vracel.

Naše činnost samozřejmě nemí jen prodávat automobily, ale i následná péče o ně. Naši automechanici jsou vyškolení přímo společností Renault  a jsou připraveni řešit problémy našich klientů.  K tomu jim samořejmě slouží i to nejlepší a nejmodernější vybavení.

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na trhu , u kterých zajišťujeme pro naše klienty veškeré služby.

Nabízíme tyto služby :  prodej nových vozů Renault a Dacia, autorizovaný servis Renault a Dacia, prodej náhradních dílů pro vozy Renault a Dacia, prodej ojetých vozů, zprostředkování úvěrů , leasingů  a pojištění, karosářské a lakýrnické práce, autoelektrikářské práce, pneuservis, zajištění měření emisí vozů Renault  a Dacia a následnou technickou prohlídku ...

Samozřejmě se snažíme zlepšovat i v oblasti ekologie a zdravého životního prostředí. Proto již naši firmu, převážně v letních měsících, pohání elektřina vyrobená z panelů na střeše autosalonu. A to s pomocí Evropské unie.

plakat-1_1.jpg

Prodáváme vozy značek